. Prevence kriminality | Sebeobrana Beroun

Prevence kriminality

WING CHUN KUNG FU / PROFI SEBEOBRANA CZ ®

představuje snahu o eliminaci trestné činnosti ještě před jejím započetím nebo před jejím opakováním. Do prevence kriminality tak spadají veškeré činnosti, které zamezují páchání trestných činů či snižují jejich výskyt. 

V rámci prevence kriminality nabízíme veřejnosti civilní sféry, kurzy sebeobrany – WING CHUN KUNG FU / PROFI SEBEOBRANA CZ ® ke zvýšení psychické odolnosti a schopnosti čelit stresovým situacím.

Trh dnes nabízí opravdu velký výběr, ale někdy chybí po ruce dobrý rádce, který by Vám včas doporučil vhodnou metodiku prevence, jejímž cílem je zmenšování rozsahu a závažnosti kriminality, ať již prostřednictvím omezení příležitostí k páchání trestné činnosti, tak působením na potenciální pachatele a oběti trestných činů,

V případě Vašich dotazů nebo potřeby, nás neváhejte kontaktovat. Jsme připraveni Vám sdělit potřebné a praktické informace projektu prevence, které tvoří primární a praktické seznámení s funkčními dovednostmi, které ve stavu ohrožení mohou pomoci čelit agresi a fyzickému násilí, maximalizovat osobní bezpečnost a ochránit ve stavu ohrožení to nejdůležitější – zdraví a život. 

Těšíme se na spolupráci s Vámi!